PL EN WYSOKI KONTRAST A A+ A+
Przygotowujemy dla Was nowa stronę. Jej budowa jeszcze trwa. Podzielcie się z nami przemyśleniami na jej temat na www@hewelianum.pl
Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Zamknij

Planetarium mobilne „Stellaeburgum”

CZAS ZWIEDZANIA: 30 min SUGEROWANY WIEK: 0-17

Sezonowe planetarium „Stellaeburgum” pojawiło się w Centrum Hewelianum po raz pierwszy w 2016 r. i od razu stało się popularne.

W maju planetarium rozpoczęło kolejny sezon działalności. Ci, których fascynuje Kosmos, będą mogli wybrać się w przyspieszoną podróż poprzez kolejne pory roku. Nie tylko usłyszą, ale też zobaczą, co ciekawego dzieje się na nocnym niebie w poszczególnych miesiącach.W programie planetarium nie zabraknie też specjalnych seansów dla dzieci.

Hewelianum zaprasza do PLANETARIUM

                                          

W czerwcowe soboty i niedziele o godz. 13.00 i 14.00 zaprezentujemy w planetarium seans GWIEZDNE PORY ROKU.

Uwaga! W dniach 23 i 24 czerwca seans "Gwiezdne pory roku" odbędzie się o godz. 12.00, 14.00 i 16.00


Podczas pokazu dowiemy się, czy gwiazdy się poruszają, kiedy jednej  z nich "w pobliżu" Ziemi grozi wybuch, a także, o co właściwie chodzi z tymi znakami zodiaku? Czeka nas również przyspieszona podróż poprzez ziemskie pory roku widziane w wymiarze kosmicznym.