Przygotowujemy dla Was nowa stronę. Jej budowa jeszcze trwa. Podzielcie się z nami przemyśleniami na jej temat na www@hewelianum.pl
Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Zamknij

Super bohaterowie przybędą do # Hewelianum już w ten weekend!

21.04.2017

Czy super bohaterowie pomogą uratować świat? Sprawdź to razem z nami w weekend 22 i 23 kwietnia! Uczestnicy warsztatów zmierzą się z siłą wiatru, zajrzą w głąb ziemi i zachwycą się energią pochodzącą ze Słońca czy wnętrza naszej planety! A to nie koniec atrakcji!

O tym, jak wykorzystując siłę wiatru lub czerpiąc energię ze Słońca ruszą przeciw współczesnym zagrożeniom będzie można przekonać się już w najbliższy weekend w gdańskim centrum nauki. Centrum Hewelianum dołączyło bowiem do akcji „Pomorskie Dni Energii”, w ramach której w nadchodzącą sobotę i niedzielę odbywać się będą niecodzienne warsztaty z super bohaterami w roli głównej.

Dla kogo? Atrakcje dedykowane są dzieciom w wieku od 7 do 11 lat.

Kiedy? 22-23 kwietnia, godz. 11:00, 12:30, 14:00, 15:30.

Za ile? Bilet w cenie 5 zł (darmowy wstęp dla jednego opiekuna).

 Uwaga! Liczba miejsc ograniczona!

Zapraszamy też dzieci w wieku od 5 do 9 lat na NOWE zajęcia w „Laboratorium Pana Kleksa” pt. „Dźwięki małe i duże”.

Dźwięku nie widać, ale przecież można go usłyszeć i poczuć... Więc, czym jest dźwięk? Podczas zabawy rozłożymy dźwięk na części pierwsze, policzymy w jakiej odległości jest burza oraz dowiemy się czy dźwięk słychać także w Kosmosie. Żaden dźwiękowy sekret się przed nami nie ukryje!

Wstęp: 15 zł za dziecko (1 opiekun wchodzi za darmo)

Więcej na ten temat na stronie: http://hewelianum.pl/wystawy/24_laboratorium-pana-kleksa

A maluszków zapraszamy na kreatywny plac zabaw „W dżungli wyobraźni”, gdzie dzieci mogą rozwijać swoją kreatywność i budować z gumowych klocków niesamowite budowle.

Wstęp: 5 zł lub bezpłatnie - z biletem wstępu do Laboratorium Pana Kleksa

http://hewelianum.pl/wystawy/27_w-dzungli-wyobrazni-czyli-kreatywny-plac-zabaw

Tylko do końca czerwca można zwiedzać wystawę poświęconą dźwiękowi „Wmiksuj się!”. W niedzielę 23 kwietnia zapraszamy na zwiedzanie w godzinach: 12:00 14:30.

Wstęp: 5 zł lub UWAGI: Bezpłatnie – z biletem wstępu na interaktywne wystawy Centrum Hewelianum ("Dookoła świata", "Z energią!", "Łamigłówka", "Zabawy z historią")

A w przyszły weekend zapraszamy na #Hewelianówkę, czyli długi weekend majowy (29 kwietnia do 3 maja). Szczegółowy program dostępny jest na stronie: http://www.hewelianum.pl/news/57_zapraszamy-na-hewelianowke-od-29-kwietnia-do-3-maja-