PL EN WYSOKI KONTRAST A A+ A+
Przygotowujemy dla Was nowa stronę. Jej budowa jeszcze trwa. Podzielcie się z nami przemyśleniami na jej temat na www@hewelianum.pl
Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Zamknij

Hewelianum na weekend! Sprawdź co dla Was przygotowaliśmy

31.03.2017

1 i 2 kwietnia zapraszamy najmłodszych do baśniowej krainy Laboratorium Pana Kleksa, w której to wybierzemy się na wyspy Bergamuty. To zajęcia podczas których odbędziemy podróż w nieznane  połączoną z poznawaniem bajkowych stworzeń, z którymi potrenujemy swoją pamięć i  „podziałamy” na zbiorach. Podczas zabawy własnoręcznie wykonamy maskę zwierzątka mieszkającego na wyspach Bergamutach! Bilet 15 zł za osobę (jeden opiekun wchodzi za darmo).

Ponadto od 1 do 2 kwietnia jesteśmy obecni na targach turystycznych Free Time Festiwal w Amber Expo przy ul. Żaglowej 11. Zaprezentujemy tam naszą autorską, mobilną wystawę „Na zdrowie”! Wstęp jest bezpłatny.

A już od 3 do 4 kwietnia zapraszamy grupy szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych na Dni Nauki, podczas których stypendyści Fahrenheita opowiedzą m.in. o tym jak zbudować rakietę kosmiczną, jak działają lasery Jedi czy skąd wzięła się meblościanka. Uwaga – są jeszcze miejsca na niektóre wykłady!