PL EN WYSOKI KONTRAST A A+ A+
Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Zamknij

Atrakcje nadchodzącego weekendu!

24.03.2017

W sobotę 25 marca oraz w niedzielę 26 marca zapraszamy na szalony, naukowo-zabawowy weekend w #Hewelianum❗️ Warto także pamiętać, że w ostatnią sobotę miesiąca bezpłatny wstęp mają posiadacze Karty Dużej Rodziny!

Dla dzieci w wieku od 3 do 9 lat przygotowaliśmy zabawę pod tytułem „Na straganie”, która obędą się w Laboratorium Pana Kleksa, o godzinie 11:00 i 12:30. Na warsztatach wspólnie zastanowimy się dlaczego owoce i warzywa zapewniają zdrowie przez cały rok, rozwiążemy owocowo-warzywne łamigłówki, a także na chwilę zamienimy się w naukowców i "rozbierzemy" owoce oraz warzywa na części pierwsze, czyli zobaczymy pod mikroskopem to, czego nie widać gołym okiem❗️

Bilety: 15 zł/dziecko + jeden opiekun wchodzi bezpłatnie.

Natomiast wszyscy, którzy chcieliby dowiedzieć się czy można usłyszeć dźwięk za pomocą własnych szczęk (!), wykrzyczeć się do woli w specjalnej komorze, a także pobawić się w DJ’a zapraszamy w niedzielę na wystawę „Wmiksuj się!”. Można ją zwiedzać w godzinach 12:00 i 14:30. Bilety: 5 zł/osobę lub w ramach biketu wstępu na wystawy interaktywne.

Przypominamy także wszystkim posiadaczom Karty Dużej Rodziny, że jak w każdą ostatnią sobotę miesiąca, mogą oni skorzystać z atrakcji Centrum Hewelianum całkowicie bezpłatnie!

Zapraszamy również na spacer po parku Centrum Hewelianum. Wiosna już wisi w powietrzu! Podzielcie się z nami swoimi wrażeniami uchwyconymi w kadrze - zdjęcia można wysyłać na adres hewelianum@hewelianum.pl.

Do zobaczenia w #Hewelianum!