PL EN WYSOKI KONTRAST A A+ A+
Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Zamknij

Jak działają lasery Jedi, jak zbudować rakietę, czyli Dni Nauki w #Hewelianum!

21.03.2017

Czy wiesz, jak zbudować rakietę kosmiczną? Czy wirtualna rzeczywistość zmieni świat? Jak działają lasery Jedi? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań, które codziennie zadają sobie naukowcy, znajdziesz podczas Dni Nauki w Centrum Hewelianum. Zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych 3 i 4 kwietnia.

Po raz kolejny zaprosiliśmy do Centrum Hewelianum stypendystów Fahrenheita. To młodzi, zdolni naukowcy, którzy mają potencjał do tego by zmieniać świat. Studiują na prestiżowych, często międzynarodowych uczelniach, a swoją wiedzą podzielą się w Centrum Hewelianum w ramach Dni Nauki w Centrum Hewelianum 3 i 4 kwietnia.

Podczas wykładów dowiecie się m.in.: czym jest topologia czy matematyka może być plastyczna, czy komputery rozumieją nasz język, dlaczego nie opłaca się grać w ruletkę, jak zbudować własną rakietę kosmiczną, a nawet jak działają lasery Jedi.

Udział w zajęciach w ramach Dni Nauki jest bezpłatny.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

Zapisy pod numerem tel. (58) 742 33 52.