PL EN WYSOKI KONTRAST A A+ A+
Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Zamknij

Dobry pomysł na prezent. Odwiedź sklepik naukowy Hewelianum

05.12.2017

Szukasz ciekawego prezentu lub nieszablonowego podarunku, który rozwija kreatywność i uczy poprzez zabawę? Zajrzyj do Centrum Hewelianum.

W budynku Koszar Schronowych przy punkcie informacyjnym działa sklepik naukowy, który oferuje zwiedzającym szeroki asortyment zarówno pamiątek z logo Centrum Hewelianum jak i  zabawek, książek oraz oryginalnych pomocy popularnonaukowych.

Estetyczne i kolorowe gadżety, kubki, układanki czy magnesy ze znakiem gdańskiego centrum nauki przez długi czas będą przypominały odwiedzającym o poznawaniu interaktywnych wystaw lub o udziale w interesujących zajęciach edukacyjnych czy imprezach plenerowych na terenie Góry Gradowej. Ale to nie wszystko! Myśląc o rozwoju małych i dużych miłosników nauki i historii, oferta sklepiku obfituje w szczególności w rozmaite pomoce, które uczą poprzez zabawę oraz przybliżają w bardzo przystępny sposób najrozmaitsze zagadnienia ze świata przyrody, matematyki, astronomii i wielu innych. Znajdują się wśród nich książeczki o tematyce przyrodnicznej lub kosmicznej, zabawki rozwijające spostrzegawczość, kreatywność oraz umiejętności manualne.

Produkty dostępne w sklepiku pozwolą świetnie zorganizować czas dzieciom, wymyślić atrakcyjny scenariusz rodzinnego spotkania oraz obdarować bliskich nieszablonowym prezentem. Wiele z proponowanych w sklepiku artykułów można kupić tylko w Centrum Hewelianum. 

Zapraszamy do zakupów!

KONTAKT

Szczegółowych informacji na temat oferty udzielają pracownicy Działu Obsługi Klienta.
Tel.: (+48 58) 742 33 52
E-mail: recepcja@hewelianum.pl