PL EN WYSOKI KONTRAST A A+ A+
Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Zamknij

Uczę z FANTAZJĄ. Konkurs fotograficzny dla nauczycieli

09.10.2017

Zapraszamy nauczycieli przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych do udziału w konkursie fotograficznym  „Uczę z FANATZJĄ”. To niepowtarzalna okazja, aby przypomnieć, jak ważna i kreatywna jest praca nauczyciela.

Wykonaj i wyślij do nas zdjęcie, które będzie twórczą interpretacją tematu oraz zaprezentuje aktywne i innowacyjne metody pracy z uczniem. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają 50% zniżki na wskazane przez Organizatora zajęcia dla jednej klasy z oferty stałej Centrum Hewelianum. W puli nagród głównych znajdują się  vouchery dla nauczycieli oraz wstęp z klasą na zajęcia dedykowane. 

Na zdjęcia czekamy w dniach od 9 do 16 października br. Fotografie oraz formularze zgłoszenia należy przesłać drogą elektroniczną na adres: konkurs@hewelianum.pl. 

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znajdują się w regulaminie. Pytania w sprawie konkursu należy kierować pod nr tel. 58 300 08 42, wew. 47.


*FORMULARZ ZGŁOSZENIA Plakat.konkursowy - wersja do pobrania Regulamin