PL EN WYSOKI KONTRAST A A+ A+
Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Zamknij

"W pogoni za Świętami" już w ten weekend!

16.12.2016

W weekend 10-11 grudnia Centrum Hewelianum zamieni się w fabrykę choinkowych eko-ozdób. Zapraszamy każdego, kto chce zostać pomocnikiem Świętego Mikołaja i pomóc w ozdabianiu eko-choinki!

Czy to będzie świąteczna gorączka i przygotowania do Świąt? O nie, nie. Wybierzemy się w podróż … podróż dookoła Świata i dowiemy się, czy w każdym miejscu na Ziemi Święta są białe, czy drzewko świąteczne zawsze wygląda tak samo, czy do wszystkich Święty Mikołaj przybywa na saniach? Zapraszamy na wspólne odkrywanie tajników pracy św. Mikołaja w ramach zabawy "W pogoni za Świętami", która odbędzie się na kreatywnym placu zabaw "W dżungli wyobraźni".

Po wspólnej podróżach razem z Mikołajem koniecznie odwiedźcie miejsce, w którym razem z Wami przygotowywać będziemy eko-ozdoby na eko-choinkę! Co można wyczarować z płatków PET, butelek plastikowych lub zużytych płyt CD? Nasi animatorzy pokażą Wam, jak stworzyć prawdziwe cuda! Zachęcamy także do zabrania ze sobą materiałów, które można poddać recyklingowi. Powstałe podczas wspólnej zabawy ozdoby znajdą się na eko-choince, która już stoi przed Centrum Hewelianum. Ale na tym nie koniec atrakcji - wszyscy, którzy włączą się w świąteczne przygotowania eko-ozdób otrzymają wyjątkowe prezenty od Partnera - Zakładu Utylizacyjnego w Gdańsku Sp. z o.o.

Jesteście gotowi, aby poczuć magię Świąt?

Udział w wydarzeniu "W pogoni za Świętami" odbywa się w ramach biletów do Centrum Hewelianum.

Do zobaczenia w Centrum Hewelianum. Czekamy na Was od godz. 10:00 do 16:00.