Przygotowujemy dla Was nowa stronę. Jej budowa jeszcze trwa. Podzielcie się z nami przemyśleniami na jej temat na www@hewelianum.pl
Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Zamknij

Dział Rozwoju i Organizacji Wystaw

Monika Lisowska - Kierownik Działu Rozwoju i Organizacji Wystaw

e-mail: monika.lisowska@hewelianum.pl

tel.: (+48 58) 300 08 42 wew. 39


Agata Żwir-Ferenc - Starszy Specjalista ds. programowych

e-mail: agata.ferenc@hewelianum.pl

tel.: (+48 58) 300 08 42 wew. 37


Dorota Cieślicka - Starszy Specjalista ds. organizacji wystaw

e-mail: dorota.cieslicka@hewelianum.pl

tel.: (+48 58) 300 08 42 wew. 37


Aleksandra Buczek - Specjalista ds. edukacji matematyczno-fizycznej

e-mail: aleksandra.buczek@hewelianum.pl

tel.: (+48 58) 300 08 42 wew. 65


Patrycja Pakońska - Specjalista ds. edukacji astronomicznej

e-mail: patrycja.pakonska@hewelianum.pl

tel.: (+48 58) 300 08 42 wew. 50


Monika Paczkowska - Referent ds. edukacji matematycznej

e-mail: monika.paczkowska@hewelianum.pl

tel.: (+48 58) 300 08 42 wew. 48


Marta Haraburda - Asystent informacji naukowej

e-mail: marta.haraburda@hewelianum.pl

tel.: (+48 58) 300 08 42 wew. 65


Magdalena Maszewska - pracownik ds. edukacji fizycznej

e-mail: magdalena.maszewska@hewelianum.pl

tel.: (+48 58) 300 08 42 wew. 50