Wystawy O nas Offer Schools Dla mediów Ogłoszenia Poznaj Hewelianum
Przygotowujemy dla Was nowa stronę. Jej budowa jeszcze trwa. Podzielcie się z nami przemyśleniami na jej temat na sekretariat@hewelianum.pl
Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ZAMKNIJ

Przyjęcie urodzinowe w Centrum Hewelianum

Centrum Hewelianum to wymarzone miejsce, na niezapomniane urodziny. W nowej urodzinowej ofercie czekają trzy propozycje atrakcji, które sprawią, że Wasze dziecko poczuje się naprawdę wyjątkowo. Postaramy się, aby ten dzień na zawsze pozostał w pamięci JUBILATA i jego gości!

Centrum Hewelianum to wymarzone miejsce, na niezapomniane urodziny.

W nowej urodzinowej ofercie czekają trzy propozycje atrakcji, które sprawią, że Wasze dziecko poczuje się naprawdę wyjątkowo.

Postaramy się, aby ten dzień na zawsze pozostał w pamięci JUBILATA i jego gości!


Lodowe szaleństwo!

Oferta urodzinowa z pokazem doświadczeń z użyciem suchego lodu. Jest taki lód, dość nietypowy, który nie pozostawia po sobie kałuży, lecz znika. Potrafi za to naprawdę wiele: wprowadzi w taniec bańki mydlane, napompuje balon a nawet wyprodukuje całą plejadę nietypowych bąbli.


Bombowa chemia

Chemią możemy się bawić na wiele sposobów. Często wystarczy jedynie wykorzystać artykuły, które mamy w zasięgu ręki. Przekonać będą się mogli o tym uczestnicy naszych chemicznych urodzin. Pod bacznym okiem „kierownika naszego laboratorium” postaramy się rozłożyć na części pierwsze pisaki wykorzystane do tworzenia własnych dzieł sztuki, zamienimy jedno z warzyw w wykrywacz ukrytych barw, doprowadzimy do wybuchu chemicznego wulkanu i…. wywołamy dżina z butelki, który być może spełni urodzinowe życzenie jubilata. Każdy z uczestników urodzin otrzyma dyplom ukończenia „Kursu Młodego Naukowca”.


Bal w Garnizonie

Urodziny, które przeniosą uczestników w przeszłość, przybliżając z humorem życie 
w garnizonie. Młodych rekrutów powita żołnierz, w stroju z dawnej epoki. Jubilat zostanie dowódca jednego z „oddziałów” - to on wyznaczy dowódcę drugiego oddziału. Na wszystkich czekać będą bojowe zadania, z elementami musztry i marszem po terenie fortu. 
Kto sprawdzi się lepiej w rzucie armatnią kulą, „głuchym telefonie”, czy przeciąganiu liny? Wszystkich uczestników nie ominie także nauka żołnierskiej etykiety, czy dawne tańce… 
A więc, baczność, spocznij… i na tort!


Sprawdź, co zapewniamy:

 • Salę, w której można zorganizować poczęstunek (we własnym zakresie) a także posłuchać muzyki lub wyświetlić film (własny bądź z kolekcji Centrum Hewelianum).
 • Animatora, który zorganizuje dzieciom zabawę i poprowadzi naukowe pokazy.
 • 3 godziny atrakcji ­ od zwiedzania wystawy po naukowy „science show”.
 • Zabawy, konkursy oraz nagrody za wykonanie wszystkich zadań.
 • Zaproszenia i elementy dekoracji.
 • Upominki dla uczestników imprezy.

Ważne informacje:

 • Opłata za organizację urodzin wynosi 400 zł.
 • Urodziny trwają maksymalnie 3 godziny.
 • W czasie trwania imprezy należy zapewnić opiekę dorosłych.
 • Oferta skierowana do dzieci powyżej 7 roku życia.
 • Cena obejmuje udział maksymalnie 20 uczestników.
 • Obowiązuje wpłata zadatku dotyczącego organizacji urodzin w ciągu 3 ­ dni od dnia dokonania rezerwacji na rachunek bankowy NR 96 1240 1268 1111 0010 3860 2336 (Centrum Hewelianum, ul. Gradowa 6, 80­802 Gdańsk). Termin organizacji urodzin, zostaje ostatecznie zarezerwowany w momencie wpłaty zadatku w wysokości 50% opłaty podstawowej tj. (200,00 zł słownie: dwieście zł).

Image title