Informations EN Wystawy EN Aktualności EN O nas Offer For teachers EN Dla mediów EN Ogłoszenia EN Poznaj Hewelianum
EN Przygotowujemy dla Was nowa stronę. Jej budowa jeszcze trwa. Podzielcie się z nami przemyśleniami na jej temat na sekretariat@hewelianum.pl
EN Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. EN Zamknij

Dział Rozwoju i Organizacji Wystaw

Monika Lisowska - Kierownik Działu Rozwoju i Organizacji Wystaw 
e-mail: monika.lisowska@hewelianum.pl 
tel.: (+48 58) 300 08 42 wew. 39
Agata Żwir-Ferenc - Starszy Specjalista ds. Programowych 
e-mail: agata.ferenc@hewelianum.pl 
tel.: (+48 58) 300 08 42 wew. 37
Agnieszka Kalisz - Asystent Informacji Naukowej 
e-mail: agnieszka.kalisz@hewelianum.pl 
tel.: (+48 58) 300 08 42 wew. 65
Agnieszka Józefowicz - Specjalista ds. edukacji matematyczno-fizycznej 
e-mail: agnieszka.jozefowicz@hewelianum.pl 
tel.: (+48 58) 300 08 42 wew. 48
Magdalena Więcek-Olszewska - Specjalista ds. edukacji astronomicznej 
e-mail: magdalena.wiecek@hewelianum.pl 
tel.: (+48 58) 300 08 42 wew. 38
Patrycja Pakońska - Specjalista ds. edukacji astronomicznej 
e-mail: patrycja.pakonska@hewelianum.pl 
tel.: (+48 58) 300 08 42 wew. 50
Monika Paczkowska - Referent ds. Edukacji Matematycznej 
e-mail: monika.paczkowska@hewelianum.pl 
tel.: (+48 58) 300 08 42 wew. 65
Natalia Recław - Referent ds. Edukacji Przyrodniczej 
e-mail: natalia.reclaw@hewelianum.pl 
tel.: (+48 58) 300 08 42 wew. 37
Marta Haraburda - Asystent Informacji Naukowej 
e-mail: marta.haraburda@hewelianum.pl 
tel.: (+48 58) 300 08 42 wew. 65

Magdalena Maszewska - pracownik ds. edukacji fizycznej 

e-mail: magdalena.maszewska@hewelianum.pl 

tel.: (+48 58) 300 08 42 wew. 50