Przygotowujemy dla Was nowa stronę. Jej budowa jeszcze trwa. Podzielcie się z nami przemyśleniami na jej temat na www@hewelianum.pl
Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Zamknij
AKTUALNOŚCI

Weekend z #Hewelianum

W sobotę i niedzielę zapraszamy na rodzinny weekend, podczas którego poznamy życie rodzinne zwierząt. W planetarium po raz kolejny porwiemy Was w kosmiczną podróż przez wszystkie pory roku, natomiast w laboratorium Pana Kleksa zwiedzimy "tylko" naszą planetę.

Dzień Dziecka w Układzie Słonecznym

Centrum Hewelianum zaprasza 1 - 2 czerwca grupy zerówkowe oraz klasy I - III w podróż po Układzie Słonecznym.

Gwiezdne pory roku

Zapraszamy klasy IV - VI na pokazy w planetarium. Gdzie "w pobliżu" wybuchnie gwiazda? O co chodzi z tymi znakami zodiaku? Czy każdej nocy świecą nad nami te same gwiazdy?

Rodzinny weekend

Dzień Mamy…Dzień Dziecka… a w Centrum Hewelianum. Zapraszamy na rodzinny weekend 27 i 28 maja

Sekrety roślin

Zapraszamy do fascynującego świata roślin. Podczas warsztatów dla uczniów szkół podstawowych klasy IV-VI pokażemy fazy rozwoju roślin, a dzięki obserwacjom mikroskopowym przyjrzymy się z bliska kiełkowaniu nasion.

Zapraszamy uczniów na KOSMICZNY TYDZIEŃ!

W związku z nadchodzącym TYGODNIEM KOSMOSU od 23 maja zapraszamy klasy IV - VI na kosmiczne zajęcia połączone z zabawą na multimedialnej ekspozycji "Wmiksuj się". Razem poszukamy granic Kosmosu i dowiemy się, jak człowiek może przeżyć w przestrzeni kosmicznej?

Dzień Chemika

Wlej, wsyp, zamieszaj i... obserwuj! Klasy IV - VI zapraszamy na nowe zajęcia do laboratorium w dniach 7 - 9 czerwca.

Rozmawialiśmy językiem gwiazd

Premierowa edycja koła Gwiezdne Universum za nami. Premierowa edycja koła Gwiezdne Universum za nami. To było pięć niesamowitych spotkań od stycznia do maja 2017 r., podczas których gimnazjaliści, licealiści i studenci rozwijali swoją astronomiczną pasję w Centrum Hewelianum.

Lokale do wynajęcia

Centrum Hewelianum informuje, że posiada do wynajęcia lokale użytkowe zlokalizowane w budynku Nowe Koszary w ścisłym centrum miasta.

NOWOŚĆ w ofercie edukacyjnej!

Grupy szkolne klas IV - VI zapraszamy na nowe, niekonwencjonalne warsztaty matematyczne "Skleić, przeciąć czy rozciągnąć?" . Wykonamy niepowtarzalną biżuterię, skonstruujemy kwadrat z obręczy, pokażemy jak mało różni kubek od... obwarzanka.

„Zakręcona Ziemia” - nowe warsztaty dla uczniów klas 4-6 Szkół Podstawowych

Jak to się dzieje, że po dniu nastaje noc? Co wprawia Ziemię w ruch i skąd ta pewność, że astronomiczne pory roku zaczynają się w danym dniu? Kiedy Słońce znajduje się najbliżej Ziemi i dlaczego w ogóle spaceruje po niebie?

Słoneczne tajemnice

Ruszają zapisy na warsztaty dla uczniów klas IV – VI szkół podstawowych oraz I – III gimnazjów.